استودیو طراحی سالار پورایمانی
ویترین آنلاین طلا و جواهر ایران
آمورش طراحی جواهرات
گردنبند جواهر نشان خانوادگی
قیمت : 188.000.000 تومان
کالکشن انگشترهای زنانه
کالکشن جواهرات کارتیه
کالکشن انگشترهای مردانه
کالکشن اکسسوری خودرو

استودیو طراحی سالار پورایمانی

استودیو طراحی سالار پورایمانی در سال 2014 تاسیس شد. این مجموعه تا امروز بیش از 3000 طراحی در زمینه های مختلف انجام داده است و صاحب امتیاز برندِ [BOGIN] می باشد. این استودیو در کارنامه خود 69 ثبت طرح صنعتی و 8 ثبت اختراع دارد. همچنین علاقمندان به طراحی جواهرات می توانند از دوره های آنلاین و خودآموز طراحی جواهرات ما استفاده کنند.

طراحی جواهرات

طراحی جواهرات مدرن, سبکی متفاوت از تلفیق سبک های کهن و خلق شیوه ای نوین در تفکر به جواهرات است. در طراحی جواهرات مدرن با پایبند بودن به اصول طراحی و رعایت استانداردها، طراح پا را از فضای سنتی بیرون می نهد. طراح اجازه خلق هر گونه زیبایی را دارد و در چهارچوب باید ها و نباید ها قرار نمی گیرد. چنین طرح هایی همیشه باعث آفرینش احساس آرامش و لذت برای همگانند. ما زیباترین جواهرات را برای شما خلق می کنیم.

طراحی جواهرات
طراحی جواهرات

آموزش طراحی جواهرات

اگر به طراحی جواهرات علاقمند هستید می توانید در دوره های استودیو طراحی سالار پورایمانی شرکت کنید. این دوره ها به سه سبک مختلف تقسیم شده اند.

1- دوره های حضوری

2 – دوره های آنلاین

3- خودآموز طراحی

با توجه به مساله کرونا در کشور تا آخر زمستان سال 1399 دوره های حضوری تشکیل نخواهد شد. 

طراح جواهرات
طراحی جواهرات سالار پورایمانی
طراحی جواهرات

آموزش رایگان در سایت ما قسمتی از اهداف بلند مدت این مجموعه می باشد. ما در این مقالات و آموزش های رایگان می کوشیم تا سطح سطح فنی و علمی طلا و جواهرات را در ایران افزایش دهیم. در این مسیر از شما عزیزان دعوت می کنیم تا با ارسال مقالات و مطالب آموزشی در این امر ما را یاری کنید. لازم به ذکر است که می توانید از این قسمت سایت نیز کسب درآمد داشته باشد و همچنین نام و عکس شما به عنوان نویسنده مقاله در آن درج خواهد شد.

آموزش طراحی مانتو
طراحی لباس

آموزش طراحی مانتو

آموزش طراحی مانتو ؛ معدود کشورهایی در دنیا هستند که از مانتو استفاده می کنند. اما با این حال بازار وسیعی را طراحان مانتو به

توضیحات بیشتر »
سالار پورایمانی مدرس و طراح جواهرات
سالار پورایمانی مدرس طراحی جواهرات