شرایط و ضوابط همکاری در فروش

به سیستم همکاری در فروش ما خوش آمدید. شما در این سیستم امکان ارائه خدمات تبلیغاتی و کسب درآمد از محصولات و دوره های وبسایت را دارا خواهید شد.
همکار گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از برنامه‌‏های کاربردی سیستم همکاری در فروش به دقت ملاحظه فرمایید . ورود شما به سامانه همکاری در فروش و همچنین استفاده از خدمات آن به معنای آگاه بودن و پذیرفتن تمامی شرایط و قوانین استفاده از این سیستم و همچنین نحوه صحیح استفاده از آن می باشد.

سیستم همکاری در فروش سیستمی است که بر روی وب سایت ایجاد شده است و عضو شدن در آن به شما امکان می دهد که از وب سایت ، شبکه اجتماعی، و نرم افزارهای آنلاین خود (که در این شرایط و قوانین به اختصار “وبسایت” نامیده می شوند .( درآمدزایی نمایید. اشخاصی که در این سیستم عضو شده و نام کاربری و رمز عبور دریافت نمایند، همکار/ همکاران نامیده می شوند. چنانچه شما قبلا در وبسایت ما عضو شده اید، میتوانید با همان نام کاربری و رمز عبور خود به سیستم همکاری در فروش وارد شوید.

سیستم ما، یک لینک اختصاصی که برای هر فرد به صورت مجزا تعریف می شود، در اختیارتان قرار می دهد و لینک مذکور باید به طور کاملا صحیح و از فرمت لینک تگ شده ی مخصوصی که مطابق این شرایط و قوانین تنظیم شده است، باشد. این لینک در واقع کالاهاو خدمات پیشنهادی ما را داخل سیستم همکاری در فروش معرفی می نماید که مطابق با موضوع فعالیت “وبسایت” شما، کالاهای مرتبط را در بر می گیرد. شما با قراردادن لینک اختصاصی خود در “وب سایت” تان، می توانید درآمد زایی کنید.

هنگامی که کاربران و بازدیدکنندگان وبسایت شما، بر روی لینک اختصاصی شما کلیک می کنند تا کالایی را که در سایت ما پیشنهاد شده خریداری نمایند، شما برای هر خریدی که انجام می شود (در صورتی که در مهلت قانونی آن فروشگاه، عودت نگردد) ، می توانید درصد مشخصی را به نسبت قیمت کالای خریداری شده دریافت بنمایید.

ما به اطلاعات خصوصی همکارانی که از خدمات سامانه استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. ما متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سامانه همکاری در فروش ما، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همکار برای پذیرش در سامانه همکاری در فروش ادرو باید شرایط و استاندارهای فنی ذیل را داشته باشد، در غیر اینصورت تایید نخواهد شد :

  •  از نظر طراحی و گرافیک وب، در سطح مطلوب باشد؛
  •  دارای پاپ آپ یا نمایش بیش از حد تبلیغات نباشد؛
  •  دارای مطالب و محتوای کافی و آرشیو باشد؛
  •  در زمان بررسی توسط ادرو در دسترس باشد؛
  •  جزو سایت‌های تجاری، چت روم‌ها، باکس‌ها و سایت‌های افزایش رتبه (Rank) و موارد مشابه نباشد .
  •  حاوی اطلاعات ناقص و یا ناهمگون نباشد.
  •  حاوی مطالب غیر اخلاقی و خلاف مصلحت عمومی نباشد.
  •  فعالیت سیاسی نداشته باشد.
  •  مطابق با قوانین و مقررات حاکم باشد.
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
پکیج طراحی طلا و جواهرات با ۲ سال پشتیبانی و آموزش