سفارش ساخت سرویس طلا

سرویس طلای عروس

خرید سرویس طلای عروس یکی از سنت های رایج در کشور است. همه زوجین با هر سطح بودجه و توان مالی سعی می کنند بهترین سرویس طلای عروس را خریداری کنند. طراحی سرویس طلای عروس یکی از کاربردی ترین طراحی ها در حیطه طلا و جواهر است. انتخاب گسترده ای برای خرید سرویس طلای عروس وجود دارد ولی اغلب خانم های جوان طرح های اختصاصی و ویژه را بیشتر می پسندند.

به نقل از ” سالار پور ایمانی” برگزیده جشنواره طراحی طلا و جواهر تهران سال 1396، طراحی سرویس طلای عروس یک کار هنری است که نیاز به دقت و علاقه زیادی دارد. وی در تالیف ” کاملترین خودآموز تصویری طراحی طلا و جواهر” طراحی از پایه تا آمادگی برای ورود به بازار کار طلا و جواهر را شرح داده است. وب سایت رسمی سالار پور ایمانی، مدرس دوره های عمومی و خصوصی نرم افزار ماتریکس ، ثبت سفارش طراحی و ساخت سرویس طلای عروس را بر عهده دارد.

امروزه تمایل به استفاده از طرح های اختصاصی برای سرویس طلای عروس بسیار بیشتر شده است. عروس های امروزی مشکل پسند شده اند و طرح های مخصوص و ویژه خود را می خواهند. دیگر همچون گذشته رسم خرید طلای عروسی با جمع کثیری از فامیل دو طرف منسوخ شده و در اغلب شهرهای بزرگ خرید طلا با توجه به سلیقه و علاقه زوجین صورت می گیرد. رقابت در بازار کار طراحی طلا و جواهر با طرح های بدیع و چشم نواز،یک اصل شناخته شده است. طلا فروشی های معروف که طرح های اختصاصی سرویس طلای عروس را عرضه می کنند همیشه با استقبال بی نظیری روبرو هستند.

طراحی سرویس طلای عروس با رایانه مهارتی کاربردی است که مبتنی بر نرم افزارهای طراحی طلا و جواهر قرار دارد. با استفاده از رایانه می توان طرح های سفارشی را در زمان کوتاهی طراحی کرد. امکان طراحی طلا و جواهر از روی عکس، نقاشی دستی و حتی توضیحات مشتری هم در رایانه وجود دارد.

خدمات طراحی سرویس طلای عروس پور ایمانی

وب سایت رسمی سالار پور ایمانی، سفارش ساخت و طراحی سرویس طلای عروس را بر عهده دارد. همه درخواست ها از طریق اینترنتی و یا حضوری ثبت شده و به صورت اختصاصی با توجه به خلقیات و علایق زوجین طراحی و ساخته می شود. طرح های سفارشی سرویس عروسی شامل گارانتی 10 ساله و شناسنامه اصالت خواهد بود. امکان استفاده از متریال اختصاصی و مورد پسند شما با سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی وجود دارد.

به طور معمول الماس تراش برلیان، یاقوت، زمرد، فیروزه و مروارید برای ساخت استفاده می شود که ازقبل هماهنگی انجام خواهد شد. خدمات سفارشی طلای عروس شامل تعیین قیمت طبق خواسته مشتری و طراحی بر اساس بودجه نیز می شود. یکی از مزایای طراحی طلا و جواهر با رایانه، تعیین قیمت نهایی سرویس طلای عروس، قبل از ساخت نهایی است. طراح طلا و جواهر کسی است که تعیین می کند  طرح درخواستی چه وزنی خواهد داشت. به این ترتیب تعیین قیمت سرویس طلای عروس ارتباط مستقیمی با طرح و متریال استفاده شده خواهد داشت.

نکته: سفارش طراحی سرویس طلا را به روزهای پایانی موکول نکنید.

نکته: صرف هزینه برای سرویس طلا نوعی سرمایه گذاری برای آینده است.

  • سالار پورایمانی
  • تیر ۱۵, ۱۳۹۷
  • 1216 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
پکیج طراحی طلا و جواهرات با ۲ سال پشتیبانی و آموزش