نمونه کار هنرجویان

 

در این صفحه می توانید نمونه تمرین ها و پروژه های انجام شده هنرجویان را مشاهده نمایید. طراحی های ساده، جواهر و فیوژن. طراحی این مدل ها بعد از سه ماه تمرین برای همه میسر خواهد بود. در طراحی سه بعدی نیاز به طراحی دستی روی کاغذ نیست و فقط تمرین با موس در فضای سه بعدی کامپیوتر کافی و مطلوب خواهد بود. طراحی جواهرات یکی از زیر شاخه های طراحی صنعتی است. شناخت اصول و استاندارد های تولید در طراحی جواهرات بسیار مهم و ضروری است.برای آموزش در این رشته شغلی پولساز می توان از آموزش طراحی طلا و جواهر و خودآموز طراحی طلا و جواهر بهره برد.
 
 

نمونه کار طراحی انگشتر

نمونه کار طراحی انگشترهای حیوانات

نمونه کار طراحی گوشواره

نمونه کار طراحی آویز

نمونه کار طراحی سرویس

نمونه کار طراحی دستبند

برخی از هنرجویان نمونه پروژه های طراحی خود را برای ما ارسال کردند تا آنها را برای شما به اشتراک بگذاریم، این طراحی ها تماماً در کامپیوتر انجام شده است و تصاویری که مشاهده می کنید رندر برنامه ماتریکس می باشد. شما هم می توانید از مدل های طراحی خود به زیباترین شکل رندر بگیرید و برای پرزانته کردن طراحی جواهرات خود از این رندرها استفاده کنید. نرم افزار ماتریکس فقط به طراحی جواهرات محدود نمی شود، پلاگین ماتریکس در اصل بر روی انجین نرم افزار راینو نصب می شود. راینو یک نرم افزار قدرتمند برای طراحی سه بعدی می باشد که کاربرد فراوانی در رشته هایی چون معماری و مکانیک دارد.

V-Ray که وظیفه گرفتن رندر را بر عهده دارد در تمامی خروجی ها چه طراحی محصولات و چه نماهای داخلی و خارجی ساختمان به خوبی از عهده این مهم بر می آید و نیازی نیست برای گرفتن رندر آبجکت طراحی شده را از ماتریکس خارج کنیم. مدت زمان انجام یک رندر بستگی به نوع متریال ها و اندازه خروجی نهایی رندر دارد. زمان رندر از چند ثانیه تا یک ساعت متفاوت خواهد بود. (نمونه کار هنرجویان)

نظر برخی از هنرجویان در مورد ما