آموزش طراحی طلا و جواهر، برای ورود به بازار طراحی طلا و جواهر الزامی است. آموزش های آنلاین طراحی طلا و جواهر با فیلم های آموزشی شیوه ای نوین در یادگیری حرفه ای است که در بین هنرجویان بسیار محبوب شده است. نرم افزارهای متعددی برای آموزش طراحی طلا و جواهر عرضه شده که از این میان ماتریکس بیش ازنرم افزارهای دیگر طرفدار پیدا کرده است. فیلم آموزش ماتریکس هم اکنون توسط طراح بین المللی طلا و جواهر” سالار پور ایمانی” آماده ارائه به هنرجویان است. برای حضور در بازار طراحی طلا و جواهر اولین گام ها را محکم بردارید. آموزش فیلم ماتریکس یک راه تضمین شده برای ورود به دنیای حرفه ای های طلا و جواهر است.

 

آموزش طراحی طلا و جواهرات
آموزش طراحی طلا و جواهر ایرانی
آموزش طراحی طلا و جواهر با تدریس سالار پورایمانی

ماتریکس چیست؟

تری دی مکس ، آرت کم، راینو سالیدورک و ماتریکس برخی از نرم افزارهای کاربردی در حوزه طراحی طلا و جواهر هستند که هر کدام قابلیت های مختلفی را دارا هستند.  نرم افزار ماتریکس ( Matrix ) همواره بیش از ابزارهای دیگر در بین هنرجویان محبوب بوده است. علت محبوبیت ماتریکس سهولت یادگیری و ابزارهای حرفه ای موجود در این نرم افزار است. در واقغ هنرجویان می توانند همه نکات حرفه ای را از طریق فیلم آموزش ماتریکس به سادگی فرا گفته و مقدمات ورود به بازار طراحی طلا و جواهر را به درستی پایه ریزی کنند.

نرم افزار طراحی طلا و جواهر ماتریکس دارای ابزارهای دیجیتالی کاملی است که برای طراحی و مدلسازی سنگ های قیمتی و فلزات با ارزش مورد نیاز است. فضای ماتریکس شباهت زیادی به دنیای واقعی داشته و طراح کنترل کاملی بر روی جوانب مختلف کار خواهد داشت. سفارشی سازی محیط کار، ارائه آیتم های زیبا، پیش نمایش طرح نهایی، تبدیل طرح های دو بعدی به سه بعدی و سرعت در طراحی از ویژگی های انحصاری ماتریکس است.

طراحی جواهرات با فیلم آموزش ماتریکس  Matrix

در فیلم آموزش ماتریکس هنرجویان با نحوه طراحی جواهرات با ماتریکس ( Matrix) به صورت عملی آشنا می شوند. فیلم آموزش ماتریکس به صورت یک مجموعه آموزشی کاربردی با معیارهای بین المللی تهیه شده و برای همه علاقه مندان به طراحی طلا و جواهرات قابل استفاده است.

برای استفاده از مجموعه آموزش های طراحی طلا و جواهر با رایانه نیازی به دانش قبلی و حضور در کلاس های فیزیکی نیست. هنرجویانی که تا کنون در کلاس های آموزشی طراحی شرکت نکرده اند نیز می توانند از فیلم آموزش ماتریکس استاد سالار پور ایمانی نهایت استفاده را داشته باشند. در این مجموعه بی نظیر و کاربردی، ماتریکس مقدماتی تا حرفه ای  آموزش داده می شود.

فیلم آموزش ماتریکس Matrix  بهترین خودآموز طراحی طلا و جواهر و کامل ترین مجموعه آموزش رایانه ای به روز در دنیا است. سرعت عمل بالای نرم افزارماتریکس مورد توجه صنعت گران و جواهر سازان قرار گرفته و فیلم های آموزشی در این زمینه همیشه با استقبال ربرو شده است. در فیلم آموزش ماتریکس  جزئیات مربوط به طراحی طلا و جواهر و سنگ های قیمتی آموزش داده می شود. تمامی مباحث”  فیلم آموزش ماتریکس ” بر پایه آخرین ورژن نرم افزار ماتریکس تنظیم شده و قابل استفاده برای همه گروه های سنی است. برای حرفه ای شدن ابتدا آموزش های حرفه ای را تجربه کنید.

 

کسب درآمد
پخش ویدیو
طراحی طلا
پخش ویدیو
طراح جواهر در ایران
پخش ویدیو
خودآموز طراحی جواهرات
پخش ویدیو
طراحی جواهرات
پخش ویدیو
طراح جواهر
پخش ویدیو
توضیحات مدرس این دوره - سالار پورایمانی
خودآموز طراحی جواهرات
پخش ویدیو