طراحی جواهرات

 

طراحی جواهرات یکی از شغل های پولساز در دنیا محسوب می شود. از همه مهمتر، مدل ساز طلا و جواهر با کامپیوتر همیشه نیاز به ایده و خلاقیت ندارد. امروزه بیشتر کارخانه ها و کارگاه داران عکس و مدل های مورد نظر را به طراح می دهند و طراح فقط وظیفه تبدیل عکس به فایل سه بعدی را دارد. این نکته مهمی در طراحی جواهرات است که همیشه نیاز به خلق ایده و درگیر بودن در این جزییات نیست. طراحی جواهرات در ایران رو به گسترش است و این شغل با توجه به مدت زمان کم آموزش و درآمد بالایی که دارد، مورد توجه بسیاری از افراد جامعه قرار گرفته است. شما برای شروع فعالیت در در این شغل فقط به یک لب تاب نیاز دارید.

9985
طراحی جواهرات
9984
طراحی جواهرات
طراحی جواهرات
طراحی جواهرات

طراحان طلا و جواهر نیاز به دانش فنی و کارگاهی در زمینه طراحی های خود دارند. آنها باید در طراحی جواهرات، استانداردهای لازم را رعایت کنند. همه این نکات و اصول در خودآموز طراحی طلا و جواهر مفصل توضیح داده شده است. همچنین این خودآموز دارای پشتیبانی و رفع اشکال آنلاین است. سالار پورایمانی مدرس این بسته آموزشی بیش از 7 سال است در این رشته فعالیت می کند. همچنین شما بعد آموزش می توانید، از سازمان فنی و حرفه ای مدرک معتبر دریافت نمایید.

9609
آموزش طراحی طلا و جواهر
9608
آموزش طراحی طلا و جواهر
9607
آموزش طراحی طلا و جواهر
9606
آموزش طراحی طلا و جواهر

طراحی جواهرات سبک ها و شیوه های مختلفی دارد. مدرس در این خودآموز از پروژهای کاربردی استفاده کرده است. تمام پروژه های تدریس شده در این خودآموز قابلیت تولید دارند. همچنین تمام فایل های اصلی در خودآموز قرار داده شده است. نرم افزار تدریس شده، ماتریکس 8 می باشد. یک نرم افزار قدرتمند در طراحی جواهرات. در این نرم افزار به راحتی می توانید تمامی سبک های جواهرات را طراحی کنید.

9768
خودآموز طراحی طلا و جواهر

طراحی جواهرات با کامپیوتر

 

طراحی جواهرات با کامپیوتر در ایران رو به افزایش است. یک طراح طلا و جواهر می تواند هر کجای ایران که باشد و با هر میزان سرمایه شروع به کار کند. آموزش در این شغل بین 2 تا 3 ماه زمان می برد. طراحی نیاز به سرمایه زیادی ندارد و بازار بسیار خوبی در ایران برای آن وجود دارد.

از کجا باید طراحی جواهرات با کامپیوتر را شروع کرد؟ شما می توانید با شرکت در کلاس های حضوری و یا با استفاده از خودآموز طراحی طلا و جواهر آموزش ببینید.

اولین قدم برای کسب درآمد از طراحی چطور و چگونه؟ می توانید برای استخدام یا کارهای پروژه ای اقدام کنید.

چه شرکت ها و چه اشخاصی به طراحی جواهرات با کامپیوتر نیاز دارند؟ کارخانه ها و کارگاه های طلا و جواهر سازی – مغازه های طلا و جواهر سازی – مشتری های خانگی

چگونه می توانم درآمد زیادی داشته باشم؟ با فروش فایل های طراحی شده

در شهر ما کارگاه و مغازه های  جواهر فروشی کم است. آیا من هم می توانم طراحی جواهرات انجام دهم؟ می توانید به صورت آنلاین شروع به فعالیت کنید.

در طراحی جواهرات با کامپیوتر، نیاز به چه سیستمی دارم؟ برای مشاوره به آیدی مدرس در تلگرام پیام دهید

طراحی جواهرات با کامپیوتر می تواند شغل اصلی من باشد؟ بله طراحی جواهرات به دلیل درآمد خوب می تواند شغل اصلی شما باشد و به دلیل آنلاین بودن، می تواند شغل پاره وقت شما باشد.

10278
سالار پورایمانی مدرس طراحی جواهرات
10281
استودیو طراحی سالار پورایمانی
 
9629
آموزش طراحی طلا و جواهر با رایانه
 

خودآموز طراحی طلا و جواهر

 
9628
آموزش طراحی طلا و جواهر
 

کلاس های حضوری

 
9630
نمونه کار هنرجویان
 

نمونه کار هنرجویان

9660
سفارش ساخت سرویس طلا
 

سفارش ساخت سرویس طلا

4 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

پاسخی بگذارید