کسب و کار

کسب و کار در طراحی جواهرات

امروز شاهد کسب و کار های جدید در حوزه های مختلف هستیم. با ورود اینترنت و صنعتی شدن هر چه بیشتر و امروز برنامه های مختلف تولید های ما از حالت سمنی خارج شده و در مسیر صنعتی شدن پیش می رود. صنعتی شدن در طلا و جواهرات هم وارد شده است و امروز کسب و کار ما بیشتر به صورت صنعتی است. طراحی جواهرات با رایانه انجام می شود و بعد از طراحی پروسه تولید (پرینت – ریختگی – پوست کاری – آبکاری ) را طی می کند تا به ویترین های طلافروشی های شهر برسد. برای راه اندازی یک کسب و کار در زمینه طلا و جواهرات می توانید از طراحی جواهرات شروع کنید. طراحی جواهرات مغز این سیستم است. می توانید از مشاوره های تخصصی ما در این زمینه استفاده کنید.

طراحی جواهرات در چندین مرکز دیگر برگزار می شود که از جمله مراکز حرفه ای و فوق تخصصی این امور در حال حاضر آموزش های حضوری و غیر حضوری گالری ما در تهران است. شما با حضور در (کلاس های طراحی جواهرات سالار پورایمانی) می توانید به صورت فوق تخصصی و تضمینی طراحی جواهرات را انجام دهید.

کسب و کار در طراحی جواهرات

خودآموز طراحی جواهرات یکیج آموزشی کاملی است برای آن دسته از دوستانی که می خواهند به صورت آنلاین دوره طراحی جواهرات را پشت سر بگذارند. در این کتاب تصویری که به صورت فیلم است شما قدم به قدم آموزش طراحی جواهرات را با برنامه ماتریکس آموزش می بینید.

برای خرید این خودآموز می توانید به صورت آنلاین و حضوری و با تلفنی اقدام نمایید.

خودآموز طراحی طلا و جواهرات

خودآموز طراحی طلا و جواهر
  • 23 ساعت آموزش
  • مقدماتی - متوسط - پیشرفته
  • پشتیبانی آنلاین در گروه واتساپی
  • به همراه فایل های تدریس شده در مجموعه
  • 8 دی وی دی - با کیفیت HD - اتوران اختصاصی
  • مورد تایید و دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
  • ارسال رایگان و 24 ساعته به سراسر کشور - تهران الو پیک - شهرهای دیگر پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پکیج طراحی طلا و جواهر
پکیج طراحی طلا و جواهر