آموزش طلاسازی

در دوره آموزش طلاسازی با رایانه هنرجویان با تکنیک ها و روش های مختلف مدسازی در کامپیوتر آشنا می شوند. این روش از ساخت طلا و جواهرات را روش صنعتی می گویند. روشی که امروزه 90 درصد طلا و جواهرات دنیا به این شیوه ساخته می شوند.

این دوره ها زیر نظر سالار پورایمانی برگزار می شوند مباحثی که در این دوره ها مطرح می شوند به شرح زیر است

  •  جواهر سازی (روش های مختلف تکنیکی آن)
  •  مخراجکاری (انواع سوار کردن سنگ ها)
  •  قالبسازی (ریختگی مستقیم و قالبگیری)

دوره آموزش طراحی طلا و جواهر, به 2 سطح آموزشی تقسیم بندی شده است. دوره آموزش طراحی طلا و جواهر، فرصت مناسبی خواهد بود تا هنرجو با دیدن آموزش های حرفه ای وارد بازار کار شوند. تفاوت کلاس ها، در تعداد هنرجویان هر دوره است.

  1. دوره نیمه خصوصی (4 نفره)
  2. دوره خصوصی (1 نفره)
آموزش طراحی طلا و جواهر با تدریس سالار پورایمانی
آموزش طراحی طلا و جواهر با تدریس سالار پورایمانی

دوره های آموزش طلاسازی


با شرکت در دوره های آموزشی (استودیو طراحی سالار پورایمانی) به صورت حرفه ای وارد بازار کار خواهید شد. بعد از پایان دوره به هنرجویان، مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور اعطا می شود.

استخدام و ورود به بازار کار

آموزش فنی و تخصصی (تضمینی)

مدرک معتبر و قابل ترجمه


در این صفحه اطلاعات کاملی در مورد طراحی جواهرات و همچنین اطلاعات و جزییات دوره آموزشی طراحی جواهرات با رایانه به دست خواهید آورد. برای ثبت نام در دوره آموزشی نیز می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.


توجه: فیلم معرفی و سیستم آموزشی مجموعه را در همین صفحه تماشا کنید (تماشای فیلم برای آشنایی شما با طراحی جواهرات بسیار مهم است)

[تمامی عکس ها و نمونه کارهای موجود در این سایت برای استودیو طراحی سالار پورایمانی محفوظ می باشد]


جواهرسازی در منزل

جواهرسازی در منزل می تواند شغل اصلی ما باشد. هنرجوها می توانند بعد از اتمام دوره آموزشی جواهرسازی، که مهارت کافی را در زمینه ساخت به دست آوردند می توانند شروع به کار کنند. محیط کاری می تواند یک اتاق کوچک حتی در منزل خودهنرجو باشد. جواهرسازی در منزل وسایل ساده ای نیاز دارد. یک میز و یک لب تاب

طراحی جواهرات
نمونه طراحی انگشتر نگین دار با کامپیوتر
طراحی جواهرات
طراحی جواهرات

آموزش جواهرسازی گام به گام

آموزش جواهرسازی گام به گام مناسب افرادیست که می خواهند به صورت جدی وارد این حرفه شوند. آموزش جواهرسازی گام به گام دقیقا مراحل ساخت به شما را آموزش می دهد.

پرسش ها و سوالات زیر را مطالعه نمایید

کلاس طراحی جواهرات دانشگاه تهران
هزینه دوره های طراحی جواهرات