نرم افزار ماتریکس روش های انتخاب آبجکت

نرم افزار ماتریکس روش های انتخاب آبجکت, چندین روش مختلف برای سلکت کردن وجود دارد با مشاهده این فیلم آموزشی می توانید تسلط خوبی بر روی انتخاب های خود در نرم افزار ماتریکس و راینو داشته باشید.

روش های انتخاب کردن / Select

انتخاب کردن با موس

انتخاب کردن با رنگ ها

انتخاب کردن با دستورات select در منو راینو

انتخاب کردن با تایپ دستور

همان طور که در بالا خواندید راه های مختلفی برای انتخاب یک آبجکت وجود دارد.

خارج شدن از حالت انتخاب

آبجکتی را انتخاب کردیم، می خواهیم آن آبجکت را از حالت انتخاب خارج کنیم، باید کلید Esc را از روی کیبورد بزنیم، با این کار می توانیم آبجکت را از حالت انتخاب خارج کنیم.

اضافه کردن به انتخاب ها

برای اضافه کردن به حالت انتخاب کلید شیفت SHIFT را از روی کیبورد می زنیم و نگه می داریم و بعد با موس و کلیک چپ آبجکت یا آبجکت های مورد نظر را به مجموع آبجکت های انتخاب شده اضافه می کنیم.

کم کردن از انتخاب ها

برای کم کردن از حالت انتخاب کلید کنترل CTRL را از روی کیبورد می زنیم و نگه می داریم و بعد با موس و کلیک چپ آبجکت یا آبجکت های مورد نظر را به از مجموع آبجکت های انتخاب شده کم می کنیم.

خودآموز طراحی طلا و جواهر, در این خودآموز به صورت کامل و جامع، طراحی طلا و جواهرات تدریس شده است. این خودآموز شامل هر سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته می باشد. طراحی آویز جواهر، انگشتر ساده، انگشتر جواهر و بسیاری پروژه های دیگر تدریس شده است. طراحی خطوط اولین و مهمترین مرحله طراحی طلا و جواهرات محسوب می شود که می توانید بدون استفاده از کاغذ، تمام ترسیمات خود را در فضای نرم افزار انجام دهید. این مباحث به صورت پروژه محور در خودآموز طراحی طلا و جواهر تدریس شده است.

پخش ویدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
پکیج طراحی طلا و جواهرات با ۲ سال پشتیبانی و آموزش