کار برای خانم ها

از یه جایی باید شروع کرد...
پخش ویدیو
همین حالا شروع کنید
استودیو آموزش طراحی طلا و جواهرات سالار پورایمانی
پخش ویدیو

3.5 میلیون تومان

وام کمک آموزشی

مشاوره کسب و کار

مشاوره 0 تا 100 موفقیت در کار

راه اندازی سایت سریع

راه اندازی سایت اختصاصی شما

کسب درآمد
%80 آدم ها
میخوان از یک شـغـل جدید پـول در بیارن اما نمیدونن با شغل فعلی هم، میتونن میلیونر بشن.
(سالار پورایمانی)
5/5
ما کمک میکنیم از آنچه که دوست داری با دانشی که داری پول در بیاری (کسب و کارت رو راه بندازی)
در این راستا برای بانوان عزیز کشورمان کمک هزینه، تخفیف و شرایط خاصی در نظر گرفته ایم که میتوانید با برقراری یک تماس از آن مطلع شوید.
فقط در مدت 30 روز
کسب و کار شما
راه اندازی می شود.
پخش ویدیو
پخش ویدیو

کار بدون سرمایه در منزل

سلام به بانوهای خوب سرزمینم می دونم همه شما پر از استعداد هستید و هنرهایی دارید و کارهایی بلد هستید که می تونید به راحتی از اونها پول دربیارید. می توانید از نظر مالی یک شخصیت مستقل باشید. فقط مشکلی که خیلی از شما دارید این هست که نمی دانید چطور و چگونه این تبدیل می تواند اتفاق بیافتد. تبدیل هنر و کارهای لذت بخش به پول – من به همراه تیم خوبم به شما کمک می کنیم که بتوانید خانم خودتان باشید. نیاز نیست سراغ شغل جدیدی برید می توانید از هر هنری که دارید خیلی سریع به کسب درآمد برسید… این کارها معمولا نیاز به سرمایه نداره من چنتا مثال برای شما می زنم

خیلی از شما خیلی خوب شیرینی می پزید یا خوب لباس های راحتی تو خونه یا حتی لباس مجلسی می دوزید، بعضی ها در کار دوخت کیف و کفش چرمی حرفه ای هستند. برخی برای دل خودشون نقاشی یا کارهای هنری می کنند. عروسک می بافن، زیورآلات های بامزه و خوشکل درست می کنن. ما با سه قدم شما را وارد بازار کار می کنیم. نیاز به هیچ دانش خاصی هم ندارید جز کار خودتون . برای برای شما در مدت سی روز با استفاده از دیجیتال مارکتینگ سیستم فروش راه می ندازیم. فقط کافیه شما هم یکی از اعضا باشگاه (خانم خودت باش) باشی…

کار بدون سرمایه در منزل خیلی راحت هست و نیاز به انرژی و زمان زیادی نداره – کار برای خانم ها یه شعار نیست که موجه که حرکت کرده . شما هم می توانید از این موج استفاده کنید.

نیاز به توضیح بیشتر دارم...
بر روی + بخشی که در مورد آن نیاز به توضیح بیشتر دارید کلیک کنید
استودیو طراحی سالار پورایمانی یکی از تخصصی ترین مراکز آموزش طراحی جواهرات در ایران است. همچنین در زمینه تولید و فروش آنلاین نیز جزء رتبه های برتر ایران می باشد. این استودیو صاحب امتیاز برند (BOGINI) نیز است.
شما با انتخاب گزینه ورود به کسب و کار ما می توانید با 3.5 میلیون تومان وام کمک آموزشی شروع به یادگیری حرفه تخصصی ما کنید و مانند ما وارد بازار طراحی طلا و جواهرات شوید. 
با ورود به بازار طراحی طلا و جواهر شما علاوه بر درآمد ريالی بسیار خوب در ایران می توانید طرح های خود را به دلار برای افراد خارج از کشور نیز ارائه دهید.
ما در استودیو طراحی سالار پورایمانی از 0 تا 100 حرفه ای شدن در حوزه طراحی طلا و جواهرات را به شما با 2 سال پشتیبانی بصورت حضوری و یا غیر حضوری در بسته های متنوع آموزشی ارائه خواهیم داد. 
قابل ذکر است که شما همواره می توانید از وام 3.5 میلیون تومانی خود در هر یک از بسته های آموزشی ما استفاده ببرید.

استودیو طراحی سالار پورایمانی به همراه تیم خود با بیش از 11 سال تجربه و سابقه کار در دنیای دیجیتال مارکتینگ آماده این است که برای هر نوع کسب و کاری بدون محدودیت در موضوع آن مشاوره و خدمات دیجیتال مارکتینگ ارائه دهد.

بدین صورت که شما اگر قصد ورود به کسب کار ما را نداشته باشید و بخواهید کسب و کار خود را به موفقیت برسانید در حوزه دیجیتال مارکتینگ می توانید از مشاوره های 0 تا 100 ما برای چیدن یک استراتژی موفق بهره مند شوید.

عملاً در این مشاوره ما قدم به قدم به شما کمک میکنیم که پا در جای پای ما بگذارید و مانند ما شما هم یک کسب و کار موفق حرفه ای داشته باشید.

عجله دارید؟ 02166428922
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 8.3333333333333 دقیقه است

    فقط کافیه یه شماره تماس به ما بدید
    ما با شما تماس میگیریم و همه توضیحات رو ارائه میدیم
    عجله دارید؟ تماس بگیرید 02166428922