طراحی طلا و جواهر با رایانه

طراحی طلا و جواهر با ماتریکس

این روزها حضور تکنولوژی های پیشرفته و نرم افزارهای رایانه ای را در همه عرصه های زندگی می توان دید. طراحی طلا و جواهر یکی از زمینه های است که به مدد نرم افزارهای رایانه ای جهش قابل ملاحظه ای داشته است. شک میست که دوران طراحی طلا و جواهر به شیوه های سنتی و دستی به پایان رسیده و جوانان مشتاق استفاده از رایانه در طراحی هستند. نرم افزار ماتریکس یکی از کامل ترین برنامه های رایانه ای برای طراحی طلا و جواهر است که تا کنون عرضه شده و مورد استقبال زیادی نیز واقع شده است.. طراحی طلا و جواهر با ماتریکس  در قالب فیلم آموزشی از طریق وب سایت رسمی “ سالار پور ایمانی” در اختیار هنرجویان و علاقه مند به تکنولوژی های روز قرار گرفته است.

طراحی طلا و جواهر
پخش ویدیو
طراحی جواهر
پخش ویدیو
آموزش طراحی طلا و جواهر با رایانه سالار پورایمانی
پخش ویدیو

طراحی طلا و جواهر با ماتریکس

نحوه کار با ابزارها و اجرای کدهای دستوری در Matrix به صورت گام به گام و با ذکر جزئیات در فیلم آموزش طراحی طلا و جواهر با ماتریکس شرح داده شده و هنرجویان می توانند به صورت خودآموز در منزل از این آموزش ها استفاده کنند.

 

نرم افزار ماتریکس با دارا بودن طرح های آماده از فرم های انگشتر، زنجیر و چینش جواهرات بر روی پایه های مختلف ، برای سطوح مختلف هنرجویان قابل استفاده است. برای شروع یادگیری می توان از طرح های آماده برای پایه کار استفاده کرد. امکان تغییر در جزئیات و پوسته اصلی به همراه تغییر اندازه طرح های ماتریکس نیز در نرم افزار پیش بینی شده و طراح می تواند با توجه به نوع سفارش و متریال مورد استفاده، ویرایش کلی روی طرح های آماده را طبق خواسته مشتری انجام دهد.

آموزش طراحی جواهر با تدریس سالار پورایمانی

ماتریکس نرم افزار حرفه ای طراحی طلا و جواهر با ویژگی های استثنایی است که در شکوفایی استعداد و خلاقیت هنرجویان نقش موثری دارد. یادگیری با فیلم ، نیازی به دانش گسترده در زمینه راهبری رایانه نداشته و حاوی همه اطلاعات ضروری برای حضور در بازار کار طلا و جواهر است.

آموزش طراحی جواهرات در ایران
آموزش طراحی طلا و جواهر با رایانه
آموزش طراحی طلا و جواهر

طراحی طلا و جواهر با ماتریکس بهترین شیوه برای چیدمان سنگ های قیمتی روی سطوح مختلف است این نرم افزار دارای سیستم چیدمان اتوماتیک نیز می باشد. در خودآموز هنرجویان با طریقه کارگذاری سنگ های قیمتی و جواهرات روی انگشتر آشنا شده و همه جزئیات اجرا و نصب قطعات ظریف روی پایه کار را فرا می گیرند.

چرا طراحی طلا و جواهر با ماتریکس مهم است؟

طراحی جواهرات با نرم افزار ZBrush ، JewelCAD ، Rhino و دیگر نرم افزارها دارای معایب و کاستی هایی هستند که در نسخه جدید نرم افزار Matrix همه این مشکلات برطرف شده است.  این نرم افزار ویژگی های انحصاری بسیاری را برای طراحی جواهرات ارائه می دهد و در اجرای سریع تر کار بسیار موثر است. طراحی طلا و جواهر با ماتریکس حرفه ای تر، شیک تر، سریع تر و خلاقانه تر از دیگر نرم افزارهای طراحی طلا و جواهر است. توسعه دهندگان نرم افزار ماتریکس همواره نسخه های جدیدتر و آپدیت های به روز را عرضه می کنند که دارای ویژگی های تکامل یافته تر است. برای دریافت خودآموز طراحی جواهرات تالیف سالار پور ایمانی از کلیک کنید

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین دوره کسب درآمد در منزل
جدیدترین دوره کسب درآمد در منزل