آشنایی با دوره آموزش طراحی جواهرات دانشگاه تهران

نبض بازار طلا و جواهر در دستان طراحان این رشته قرار دارد. با فراگیری دوره آموش طراحی جواهرات امکان ورود موفق به بازار کار برای هنرجویان فراهم می شود. هم اکنون دوره طراحی جواهرات به صورت تخصصی و حرفه ای تدریس می شود. دوره آموزش طراحی جواهرات دانشگاه تهران کامل ترین دوره تحصصی طراحی جواهرات است که به صورت آکادمیک ارائه شده است. این دوره توسط ” استاد پور ایمانی ” مدرس برتر طلا و جواهر در داخل و خارج از کشور تدریس می شود.

“سالار پور ایمانی” صاحب برند تجاری ثبت شده BOGINI و برگزیده جشنواره طراحی طلا و جواهر تهران سال 1396، استاد دروس عمومی و تخصصی در این دوره است. ایشان کاملترین خودآموز تصویری طلا و جواهر در کشور را تالیف کرده و مدرس دروه های عمومی و خصوصی ماتریکس می باشند.

دوره آموزش طراحی جواهرات دانشگاه تهران

دوره آموزش طراحی حواهرات در سطح بین المللی و در داخل کشور برگزار شده است. مدیر و سرپرست استودیو طراحی سالار پورایمانی جهت تدریس این دوره،  استانداردهای جهانی به صورت سر فصل های مجزا را اجرا می کند. همه کسانی که قصد ورود به بازار کار طلا و جواهر را دارند بدون داشتن پیش نیاز حرفه ای، می توانند در دوره آموزش طراحی طلا و جواهر شرکت کنند. هدف از برگزاری دوره آموزش طراحی جواهرات دانشگاه تهران ارائه برنامه ای منظم برای تنظیم بازار کار و اشتغال جوانان است. این دوره به صورت جامع و تخصصی همه مباحث مورد نیاز برای ورود به بازار کار طراحی طلا و جواهر را شامل می شود.

نبود منابع فارسی و آموزشگاه های تخصصی طلا و جواهر در داخل کشور موجب شده تا صنعت جواهر سازی کمتر در بین جوانان شناخته شود. به یقین خودآموز طراحی جواهر سالار پور ایمانی تنها منبع آموزشی در ارتباط با صنعت طراحی طلا و جواهر است. هنرجویانی که در دوره آموزش طراحی جواهرات دانشگاه تهران شرکت می کنند قادر به راه اندازی کسب و کار مستقل، پس از پایان دوره بوده و یک تخصص جدید در صنعت طلا و جواهر را به صورت حرفه ای فرا می گیرند.

دوره آموزش طراحی جواهرات دانشگاه تهران  اصول و مبانی طراحی جواهرات، مدل سازی و کار با نرم افزار ماتریکس را به صورت جامع و تخصصی در بر می گیرد. نرم افزار ماتریکس قدرتمندترین اپ طراحی جواهرات در جهان است که طراحان بین المللی با آن کار می کنند.

مباحث دوره آموزش طراحی جواهرات دانشگاه تهران

آموزش نرم افزار ماتریکس و نحوه کار با فضای نرم افزار نظیر: دستورات اولیه ترسیم خط و سطح، آموزش نحوه ذخیره سازی و بازیابی فایل ها، طراحی آویز و رینگ طرح دار، آموزش مخراجکاری، رندینگ و محاسبه وزن طرح پس از اجرا بخشی از مباحث دوره طراحی جواهرات است.

اگر به دنیای طلا و جواهرات علاقمند هستید مطالعه صفحه آموزش طراحی طلا و جواهر را به شما پیشنهاد می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
پکیج طراحی طلا و جواهرات با ۲ سال پشتیبانی و آموزش